Sosyal Medya Nedir?

Sosyal Medya, kullanıcısının kendi ürettiği içeriği yayınladığı ve paylaştığı online bir ağdır. Sosyal medya birçok kişi ve kurum tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sayede hızlı erişim kolaylaşmakta, kullanıcılar içerikleri, makaleleri, haberleri, düşünceleri, günlük yaşanan olayları, fotoğrafları sosyal medya aracılığı ile görebilmekte görüşlerini yine bu sosyal ağ ile yansıtabilmektedir. Günümüz insanının sıkça dillendirdiği sosyal medyayı en kısa şekilde tanımlamak gerekirse akla gelen ilk kavram ‘paylaşmak’ olacaktır.

Neden Sosyal Medya Hizmeti Almalıyız?


Hesaplarınız tek elden, profesyonel biçimde yürütülür. Marka konumlandırma ile firmanızı doğru temsil eden sosyal medya kimliği profesyonel görsel tasarımlarla yaratılır ve korunur. Profesyonel bir sosyal medya yöneticiliğinde sosyal medya reklamlarınız ve kampanyalarınız başarıya ulaşır. Pazardaki rakipleriniz doğru analiz edilir. Dijital pazarlama stratejisi doğrultusunda bütünlüklü bir yapı izlenir. Sektörünüz için özel günler, etkinlikler vb. sosyal medya uzmanı tarafından titizlikle takip edilir. Gerçek verilere dayalı karşılaştırmalı raporlamalar sunulur. Belli bir strateji çerçevesinde hedef odaklı yapılandırılan sosyal medya yönetimi firmanıza potansiyel müşteri ve ciro artışı olarak döner.

Neden Glamour İstanbul?


Glamour İstanbul; 2019 Yılından bu yana 98.574 satır kodda, 672 web sitesi hizmetinde, 412.123 işlemde, 640 projede ve 120 sosyal medya hesabında toplam 685 müşterisinde kaliteli hizmet anlayışına ve %100 müşteri memnuniyetine odaklanmıştır.

× Whatshapp